Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Stadda çalışmalarda sona gelindi-Hatay
05 Nisan 2011 Salı 09:37
Stadda çalışmalarda sona gelindi-Hatay
Kaymakam Çelik '' Hizmet üretmeye çalışıyoruz''
Kırıkhan’a atandığı günden bu yana, ilçe sorunlarının çözümü için gayret gösteren Kaymakam Fecri Fikret Çelik, Kırıkhan şehir stadındaki çalışmaların hafta sonuna kadar tamamlanacağını söyledi.
Kırıkhan Şehir Stadının bir an önce tamamlanması için her gün çalışmaları takip eden Kaymakam Fecri Fikret Çelik, fazla bir çalışma kalmadı ama bittiği zaman stada, herkes hayran kalacak dedi.
Dün yine Kırıkhan Şehir stadına giderek buradaki çalışmaları inceleyen Kaymakam Çelik, yarın Futbol Federasyon temsilcisinin stada gelerek incelemelerde bulunacağını söyledi. Çelik stadda devam eden çalışmalar hakkında şunları söyledi “Eski tribünün olduğu binayı baştan sona gözden geçiriyoruz. Kullanılamayacak duruma gelen bu bölümdeki
duş, tuvalet, dinlenme, soyunma, malzeme odalarını tamamen baştan sona yeniliyoruz. Buraları tertemiz, pırıl pırıl kullanıma açmaya çalışıyoruz. Saha çevresine tel örgü çekimi tamamlandı. 3 bölgeye giriş kapısı yapılı
yor, hafta sonuna bu bölümlere turnikelerde takılır.Çim saha etrafındaki koşu pistinin düzeltilip, uygun kumla döşenmesine bugün başlanılacak. Tüm bu çalışmalarda bir tek şey göz önünde bulunduruyoruz, yarım veya eksik değil, her yönüyle mükemmel bir stadı Kırıkhan’a kazandırmaya çalışıyoruz. Bugün alelacela yaparak ileriki süreçte her gün bir tarafı tamir etmek istemiyoruz.”dedi.
Bazı günler birkaç kez stada giderek çalışmaları takip eden Kaymakam Fecri Fikret Çelik “Ben Kırıkhan’a hizmet etmeye geldim. Üstüme düşen her görevi eksiksiz olarak yerine getirmeye çalışıyorum. Bu şirin ilçenin ne kadar sorununu çözer, halkına layık olduğu hizmeti verebilirsek o kadar kendimizi başarılı sayarız. Bu nedenle benim için Kırıkhan halkının menfaatleri ön planda gelir”dedi.

Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2018 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR