Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Çaycuma Belediyesi''nden Sağlık Ocağı''na Destek
02 Ağustos 2012 Perşembe 09:35
Çaycuma Belediyesi''nden Sağlık Ocağı''na Destek
Zonguldak''ın Çaycuma Belediyesi, Kaymakamlık ve İlçe Sağlık Grup Başkanlığı tarafından yapılacak olan 1 Nolu Sağlık Ocağı olarak hizmet veren eksi devlet hastanesinin eskiyen çevre duvarları yeniden d
Zonguldak’ın Çaycuma Belediyesi, Kaymakamlık ve İlçe Sağlık Grup Başkanlığı tarafından yapılacak olan 1 Nolu Sağlık Ocağı olarak hizmet veren eksi devlet hastanesinin eskiyen çevre duvarları yeniden düzenlenerek destek veriyor.

Çaycuma Belediyesi, Kaymakamlık ile İlçe Sağlık Grup Başkanlığı tarafından yapılacak olan 1 Nolu Sağlık Ocağı olarak hizmet veren eksi Devlet hastanesinin eskiyen çevre duvarları yeniden düzenlenerek destek veriyor. Halen Çaycuma Halkına 1 Nolu Sağlık Ocağı olarak hizmet veren eksi Devlet hastanesinin eskiyen çevre duvarları yeniden düzenleniyor. Çaycuma Kaymakamlığı ile Sağlık Grup Başkanlığı tarafından yapılacak olan çalışmalara Çaycuma Belediyesi destek veriyor. Konuyla ilgili bilgi veren Çaycuma Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Ali Başören, "Güvenlik açısından yoldan geçen vatandaşlar için sıkıntı yaratan eski devlet hastanemizin eskiyen duvarı iş makineleri ile yıkarak, yaklaşık 25 kamyon hafriyat kaldırdık. Belediye olarak çalışmalara destek verdik. Çevre duvarı yapılması işini ise Çaycuma Kaymakamlığı ve Sağlık Grup Başkanlığı gerçekleştirecek" dedi.
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2018 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR