Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak İlçe Başkanlığı,'Bir el de sen tut' projesi kapsamında halkla buluşmaya devam ediyo
18 Şubat 2013 Pazartesi 10:07
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak İlçe Başkanlığı,'Bir el de sen tut' projesi kapsamında halkla buluşmaya devam ediyo
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak İlçe Başkanlığı,'Bir el de sen tut' projesi kapsamında halkla buluşmaya devam ediyo
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak İlçe Başkanlığı, Sosyal Yardımlaşma ve Halkla İlişkiler Komisyonu 'Bir el de sen tut' projesi kapsamında halkla buluşmaya devam ediyor.
Muhtarlarla koordineli, Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan proje kapsamında, Konak İlçesi’nde yaşayan ve mahalle muhtarlarınca tespit edilen ihtiyaçlı vatandaşların tek tek kapısını çalarak, gönül ziyaretinde bulunmayı hedefleyen CHP heyetinin ilk durağı Saygı, Sakarya ve Ülkü mahalleleri oldu.
Saygı, Sakarya ve Ülkü Mahallelerinde yaşayan vatandaşlarının kapılarını tek tek çalıp evlerine misafir olan CHP heyeti, vatandaşın sorunlarını yerinde inceledi. Mahalle sakinleri ile sıcak bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretlere, CHP Konak İlçe Başkanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Halkla İlişkiler Komisyonu Başkanı Gül Kalkan, komisyon üyeleri Ayça Şengül Günaydın, Funda Duruk Bakar, Yeliz Bavek, Cennet Gülbeniz, Gülsüm Bulut, Levent Abiri, Hıdır Çelik, Vildan Yılmaz, Fatma Yığıcı ve Nermin Küçüksu ile partililer katıldı.
Komisyon Başkanı Gül Kalkan, "Çalışma ekibimizle tek yürek olarak bütün projelerimizde ilçemizde yaşayan ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit edip, geliştireceğimiz projelerle sorunlarını en aza indirerek yaşam seviyelerini yükseltecek projeler üretmeye amaçlıyoruz" dedi.
Tüm arkadaşlarımızla koordineli bir şekilde çalışarak halkımızın mutluluğu için yapılabilecek olanın en iyisini yapmaya çalıştıklarını vurgulayan Kalkan, 'Proje ekibimizde yer alan arkadaşlarımız halkımızın sorunlarını ortadan kaldırmak için heyecanla projeler üretiyor. Bugün Konak ilçemizin önemli mahalleleri olan Saygı, Sakarya ve Ülkü mahallelerinde sorunları yerinde tespit ettik. Bu üç mahallede  yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek ve daha iyi şartlarda hayatlarını sürdürmesi proje üreteceğiz. Kısa süre sonra burada yaşayan vatandaşlarımızı ziyaret ederek önümüzdeki günlerde sorunların çözümüne ilişkin geliştireceğimiz projeler ile sorunlarını en aza indirip onların yaşam seviyelerini yükselteceğiz" diye konuştu.
Komisyon Başkan Yardımcısı Ayça Şengül Günaydın ise, hedeflerinin eğitimden sağlığa, ekonomiden toplum destekli projelere kadar birçok projeyi hayata geçirmek olduğunu belirtti.

Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2018 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR