Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Kılıçdaroğlu: Kapanan belediyeleri açacağız
29 Nisan 2013 Pazartesi 10:37
Kılıçdaroğlu: Kapanan belediyeleri açacağız
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP iktidarında kapanan bütün belediyeleri yeniden açacaklarını belirtti.

Muğla'nın Yatağan ilçesine bağlı Yeşilbağcılar beldesini ziyaret eden Kılıçdaroğlu, Yeşilbağcılar Belediyesi’nin yeni hizmet binasının açılışını yaptı. Burada vatandaşlara seslenen Kılıçdaroğlu, CHP iktidarında, kapatılan bütün belediyeleri yeniden açacaklarını söyledi. Kılıçdaroğlu, daha sonra Yatağan ilçesine hareket etti. Yatağan Belediyesi tarafından restore edilen Atatürk Kültür Evi’nin de açılışını yapan Kılıçdaroğlu, elektrikler kesik olduğu için parti otobüsünün hoparlöründen konuştu.

CHP'nin ülkeye demokrasi getirdiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, "Demokrat Partililerin Cumhuriyet ile bir sorunu yoktu. Demokrat Partililerin Atatürk ile bir sorunu yoktu. Demokrat Partililerin demokrasiyle sorunu yoktu. Demokrat Partililerin insan haklarıyla sorunu yoktu. Demokrat Partililer yurtseverdi. Demokrat Partililer takiyye kültürünü reddetmişlerdi. Demokrat Partililerin içinde Kuvaa-i Milliyeciler vardı. O nedenle geçmişte hangi partiye oy verdiyseniz, başımın üstüne. Artık bir yol ayrımına gelmiş durumdayız. Demokrasi, insan hakları, onurlu bir Türkiye çerçevesinde olaya bakmamız lazım. Bayrağımıza saygı göstermek zorundayız.” ifadelerini kullandı.

Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2018 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR