Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
3 Bakan Çankırı Günleri'ne Konuk Oldu
30 Mayıs 2013 Perşembe 22:34
3 Bakan Çankırı Günleri'ne Konuk Oldu
İçişleri Bakanı Güler, Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Ankara'da Çankırı Günleri'nin açılışına katıldı.

İçişleri Bakanı Muammer Güler, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ankara'da Çankırı Günleri'nin açılışına katıldı. Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları Hüseyin Çelik ve Mehmet Ali Şahin, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek ile milletvekilleri de açılışta hazır bulundu.

Atatürk Kültür Merkezi'ndeki (Akm) etkinlikte açıklama yapan Orman ve su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çankırı'da büyük yatırımlar gerçekleştirdiklerini belirterek, Çankırı'ya çok sayıda baraj yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini söyledi. Bakan Eroğlu, 2012 ve 2013'ü Çankırı'da yatırımlarda hamle yılları ilan ettiklerini dile getirdi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin de kendisini Çankırı'ya kayıtlı gösteren nüfus kağıdını 45 yıl cebinde taşımaktan iftihar ettiğini söyledi. Protokol heyeti daha sonra ilçe stantlarını gezdi.

Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2018 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR