Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Burdur Belediye Başkanı Akkaya'nın Ramazan Bayramı Mesajı
05 Ağustos 2013 Pazartesi 15:26
Burdur Belediye Başkanı Akkaya'nın Ramazan Bayramı Mesajı
Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya bayramların, kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının geliştiği kültür ve inanç değerlerinin güç kaz
Akkaya, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, millet olarak, bayramların getirdiği kardeşlik, barış ve huzur ortamının değerini kavrayarak, iyiye ve güzele yönelinmesi gerektiğini belirtti.

İnsanların hayatlarında hoşgörüyü egemen kılarak, her türlü dargınlık ve kırgınlıkları bir tarafa bırakıp kucaklaşmasını isteyen Akkaya, "Bayramlar kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının geliştiği, kültür ve inanç değerlerimizin güç kazandığı özel günlerdir. Bu bayramda nasıl ki annelerimizi, babalarımızı, eşimizi, dostumuzu unutmayacak, onların yanında olacaksak, aynı şekilde kahraman gazilerimizi, bayrama buruk giren şehitlerimizin yadigarları ailelerini, çocuklarını, yetimlerimizi de unutmayacak, onların yanında olacağız" ifadesini kullandı. 

Akkaya, kentte yoğun bir altyapı çalışması olduğunu bildirdi. Bir taraftan doğalgaz, bir taraftan elektrik hatlarının yer altına alınması, bir taraftan Telekom çalışması nedeniyle yolların bozulduğunu belirten Akkaya, şöyle devam etti:

"Haklı olarak hemşehrilerimiz de bu durumdan rahatsız ancak belediye olarak altyapısı tamamlanan bölgelerde hızlı bir şekilde sıcak asfalt çalışması yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Bu yılki iş sezonunda birinci önceliğimizi yollar olarak belirledik ve 200 kilometre sıcak asfalt döşemeyi hedefliyoruz. 3 aylık dönemde 100 kilometre asfalt döşedik. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramı'nı en kalbi dileklerimle kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim."

Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2018 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR