Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Şahinbey Belediye Karate Takımı''ndan 11 Madalya Birden-GAZİANTEP
21 Ağustos 2013 Çarşamba 10:09
Şahinbey Belediye Karate Takımı''ndan 11 Madalya Birden-GAZİANTEP
Şahinbey Belediye Karate Takımı, katıldığı 8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Karate Turnuvası’ndan 11 madalya ile döndü.
Şahinbey Belediye Karate Takımı, katıldığı 8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Karate Turnuvası’ndan 11 madalya ile döndü.

Türkiye Karate Federasyonu tarafından 17 ile 18 Ağustos 2013 tarihinde arasında yapılan 8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Karate Turnuvası’na 12 ilden 69’u bayan, 207 sporcu katıldı.

Mardin Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılan müsabakada Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Karate Takımı 2 birincilik, 4 ikincilik ve 5 üçüncülük alarak toplam 11 madalya aldı.

Fair Play’e aday gösterilen Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Karate Antrenörü Ünal Polat, “İlimiz adına elde ettiğimiz başarılı dereceler bizleri çok sevindirdi. Bu onur verici tablo karşısında oldukça mutlu olduk. Bize destek veren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum. Sporcularımı da aldıkları derecelerden dolayı kutluyorum” dedi.

Şahinbey Belediye Gençlik ve spor Kulübü Başkanı Mehmet Demirbaş ise Mardin’de büyük başarıya imza atan karateciler ile Antrenör Ünal Polat’ı kutlayarak, “Karatecilerimiz yine yüzümüzü güldürerek, göğsümüzü kabarttılar, kendilerini tebrik ediyorum. Sporcularımıza bundan önce olduğu gibi bundan sonrada destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Fatma Akyüz 30 kilo ve İsrafil Karataş 57 kiloda birincilik, Y. Emre Demiryol 50 kilo, Berke Yılmaz 40 kilo, Şükrü Can Yılmaz 50 kilo ve Aliye Şahin 54 kiloda ikinci oldu. Seylan Sogüt 54 kilo, Cennet Yılmaz 54 kilo, Semih Polat 45 kilo, Furkan Kaşıkçı 45 kilo ve Gözde Nur Boz 42 kiloda üçüncü oldu
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2018 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR