Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Şahinbey Tekvando Sporcuları Yaşlıları Unutmadı-GAZİANTEP
23 Ağustos 2013 Cuma 11:10
Şahinbey Tekvando Sporcuları Yaşlıları Unutmadı-GAZİANTEP
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları yaşlıları unutmadı.
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları yaşlıları unutmadı. Kulübün tekvando sporcuları, Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü'ne ziyaret gerçekleştirerek büyükleriyle bir araya geldi.
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü'nde faaliyet gösteren tekvando sporcularına huzurevi ziyareti esnasında Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü M. Fatih Bidar ve beraberinde bir grup sporcu da eşlik etti.
Huzurevindeki yaşlılara beraberinde götürdükleri hediyeleri sunan Bidar ve sporcular, huzurevindeki büyükleriyle samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Duygusal anların yaşandığı ziyaret esnasında öğrenciler ise tek tek huzurevi sakinlerinin ellerini öptü.
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü M. Fatih Bidar, yaşlılara moral vermek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyerek, "Hatırlanmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu, en çok yalnız yaşayanlar hisseder. Bu düşünceden hareketle çocuklarımızın katılımıyla yaptığımız ziyarette, yaşlılarımıza bir süre de olsa yalnızlıklarını unutturmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
Huzurevi Müdürü Hasan Acem ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Şahinbey Belediye Gençlik ve spor kulübü Antrenörü M. Fatih Bidar ve tekvando sporcularına teşekkür etti.
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2018 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR