Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Denizli Belediye Başkanı Zolan'dan Yeni Yıl Mesajı
31 Aralık 2013 Salı 09:32
Denizli Belediye Başkanı Zolan'dan Yeni Yıl Mesajı
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, 2014 yılının da yep yeni projelerle Denizli'nin kazanmaya devam ettiği bir yıl olacağına inandığını belirtti.
Zolan, yayımladığı yeni yıl mesajında, geride bırakılan 2013 yılının,  Denizli  için kent estetiği, çevre, sağlık, sosyo-kültürel yaşam ve spor alanlarında önemli hizmetlerin hayata geçtiği verimli bir yıl olduğunu ifade etti.

Yıl boyunca modern belediyecilik anlayışıyla şekillendirdikleri projelerle Denizli'yi pek çok ilkle tanıştırdıklarına işaret eden Zolan, şunları kaydetti:  
"Daha büyük işler için var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çünkü Denizli'nin daha fazlasını hak ettiğini biliyoruz. 2004 yılından bu yana ortaya çıkan eserleri gördükçe gururlanıyor ve mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar yapılanlarda, Denizli'nin kazandığı tüm güzelliklerde, bu şehrin insanlarının emeği var, hep birlikte yaptık. Hiç kuşkusuz 2014 de yepyeni projelerle Denizli'nin kazanmaya devam ettiği güzel bir yıl olacak. Her yeni yıl, bizler için yeni umutlar, yeni planlar, yeni hizmetler demek. Hepimiz 2014'ten kendimiz için ailemiz için kentimiz için ülkemiz için güzel şeyler bekliyoruz. Yeni yılda beklentilerimizin karşılıksız kalmayacağına inanıyorum. 2014 yılı başarılarla dolu güzel bir yıl olacak. Umudum yeni yılın kentimize yenilikler, güzellikler ve mutluluklar getirmesidir."
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2018 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR